Jeśli chcesz zachęcić swoich pracowników do dalszego rozwijania umiejętności i wiedzy, idealnym rozwiązaniem jest utworzenie strefy nauki w przestrzeni biurowej.

Ale jak stworzyć idealne środowisko do nauki i zainspirować pracowników do pogłębiania wiedzy? Ponadto, czy skupienie się na nauce może rzeczywiście podnieść morale?

Kreatywna przestrzeń to świetny pomysł, więc pomyśl o wystroju, który odzwierciedli ducha kreatywności - błękity, żółcie i zielenie są do tego idealne. Można dodać kilka roślin biurowych, które zwiększają produktywność i wprowadzają świeży nastrój. przestrzeń.

Jeśli chodzi o meble, dobrym pomysłem są kabiny, ponieważ pozwalają się skoncentrować bez rozpraszania uwagi, a jednocześnie wyglądają stosownie do sytuacji. Można też pomyśleć o krzesłach biurowych z siatki, a nie ergonomicznych, ponieważ mają one bardziej stonowany charakter i pasują do kreatywnej atmosfery.

Ta strefa nauki powinna być spokojna i relaksująca, urządzona w nieco inny sposób niż reszta biura na planie otwartym.

Jeśli uda Ci się dopracować szczegóły, zachęcisz pracowników do pogłębiania wiedzy, co przełoży się na lepsze wyniki firmy.

Czy masz w swoim biurze strefę do nauki?